Документ без названия
«ПЛАНУВАННЯ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ТА ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ. Випуск 1, Осінній цикл: вересень-жовтень-листопад»
Соавтор: 
Бочков Павел Николаевич

Авторы: Єфименко М. М., Бочков П. М.

У методичних рекомендаціях (випуск 1) розкрито основні положення системи планування занять з фізичної культури дітей раннього та дошкільного віку за авторською парціальною програмою М. М. Єфименка «Казкова фізкультура». Описано деякі нові, оригінальні принципи планування занять з фізичної культури, що відображають загальний інноваційний підхід автора програми до фізичного виховання дошкільників, розкрито нове поняття «основний руховий режим», питання перспективного та календарного планування. Особливий інтерес викликають нові типи заняття з фізичної культури, запропоновані авторами, а також нетрадиційний підхід до термінового планування фізичних навантажень безпосередньо на занятті під час вправляння дітьми. Наведено зразки календарно-тематичних планів для дітей другого, третього, четвертого, п’ятого та шостого років життя на осінній цикл навчального року (вересень-жовтень-листопад).

Методичні рекомендації адресовані педагогам дошкільних навчальних закладів, батькам дітей раннього та дошкільного віку, студентам.

Замовляйте посібник за координатами: (066) 666-14-75, (093) 600-63-83, pbochkov@mail.ua (Галина Бочкова); (096) 776-57-82, (050) 536-16-43, iuliya31.5@gmail.com (Юлія Єфименко).

Фрагменти з планування (випуск I)

Рубрики: